Restaurace Vratislavský dům

Interiér restaurace Vratislavský dům

Vratislavský dům | Restaurace Vratislavský dům

Restaurace – PIZZA – Kavárna Vratislavský dům

Interiér restaurace, kavárny, stejně jako salónek je vybaven starožitným nábytkem i doplňky v historickém stylu, který je poplatný renesančnímu domu, jakož i blízkosti zámku. Interiér restaurace nabízí posezení pro 30 osob, venkovní zahrádka pro 38 osob.

Provozní doba restaurace
PO - ČT a NE11:00 - 18:00
PÁ - SO11:00 - 20:00

Naše nabídka

K jídlu nabízíme 2 druhy polévek, 6 druhů pizz, zeleninové saláty a delikatesy k vínům i pivu. Ze sladkostí nabízíme palačinky, Pěšárenské trubičky, rolády i zákusky z vlastní výroby.

V nabídce najdete kávu Cellini, točená piva - Krušovice, Heineken, Bohemia Regent, pivo ze Znojemského pivovaru, z nealka nabízíme limonády MONA a pro příznivce vína je připravena nabídka vybraných vín ročníku 2015 ze Znovínu Znojmo, se sídlem v Šatově.

Zahrádka a salónek

Před restaurací na ploše náměstí jek dispozici zahrádka s venkovním posezením s kapacitou 38 míst. Salónek s kapacitou 20 míst, je určen pro podávání snídání a soukromé či firemní akce.

Snídaně v salónku

Hosté ubytování v Penzionu Vratislavský dům, ale i další návštěvníci Třeboně si mohou v restauraci objednat snídaně i další stravování. Snídaně se podávají v salónku restaurace.

Stáčená vína

Stáčená vína si můžete zakoupit „ Z OKNA“, které se nachází na Březanově ulici, která je boční ulicí domu, v nabídce jsou bílá, červená a růžové víno.

Fotografie Restaurace

Zahrádka s posezením na náměstí v Třeboni
Vstupní dveře do Restaurace Vratislavský dům
Vratislavský dům - náměstí Třeboň

Kompletní fotogalerie restaurace